Jauniešu līderu skola aicina uz semināru ziemas brīvlaikā

Hei, jaunieti!

Ja Tevi interesē personības izaugsme, pašattīstība, diskusijas ar vienaudžiem par aktuāliem jautājumiem, viedokļa formulēšanas, izteikšanas un argumentēšanas principu apguve, jaunu draugu un kontaktu iegūšana, kā arī interesanta un lietderīga brīvā laika pavadīšana un esi 15 līdz 25 gadus vecs, tad piesakies dalībai Jauniešu līderu skolas pasākumos!

Ventspils Jauniešu dome sadarbībā ar Sociālo zinību koledžu (Lietuva) organizē neformālās izglītības pasākumus Latvijas un Lietuvas jauniešiem. Gada garumā tiek rīkoti semināri, darba grupu tikšanās un citi kopīgi pasākumi ar mērķi attīstīt jauniešu līderības prasmes un mudināt viņus aktīvāk iesaistīties sabiedriskajā dzīvē.

Šobrīd Tev ir iespēja pieteikties Jauniešu līderu skolas ziemas semināram, kas notiks Ventspils novadā no 2011. gada 26. decembra līdz 2012. gada 1. janvārim. Lai pieteiktos, Tev nepieciešams ne vēlāk kā līdz 19. decembrim aizpildīt pieteikuma anketu! Nenokavē un atceries, ka, piesakoties ātrāk, ir lielāka iespēja tikt uzaicinātam!

Vasarā jau norisinājās jau 2 šādi semināri Latvijā un Lietuvā, kur kopā piedalījās 120 abu valstu jaunieši. Savukārt šajā rudenī līderu skolas audzēkņi organizēja dažādus publiskus pasākumus, pierādot savas iegūtās prasmes dzīvē.

Dalība seminārā ir bez maksas! Organizatori sedz dalībnieku transporta, uzturēšanās (naktsmītnes, ēdināšana) un nodarbību izdevumus.

Iepazīsties arī ar plānoto semināra programmu un noteikumiem!

Ja vēlies piedalīties un piekrīti noteikumiem, tad aizpildi pieteikuma anketu!

Tā kā vietu skaits semināros ir ierobežots, organizatori katru pieteikumu rūpīgi izvērtēs un piedalīties seminārā uzaicinās tos jauniešus, kuri būs snieguši labāko pamatojumu dalībai seminārā. Tiem dalībniekiem, kuri netiks izvēlēti dalībai seminārā, pastāv iespēja tikt uzaicinātiem, ja kāds no iepriekš apstiprinātajiem dalībniekiem no dalības atteiksies.

PIETEIKUMA ANKETA 

Papildu informācija:
“Ventspils Jauniešu dome”
e-pasts: jauniesu_dome@inbox.lv

Publicēts tēmā Bez tēmas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.