„Mērķē Zaļi” aicina domāt zaļāk

Lai veicinātu aktīvu un dabai draudzīgu dzīves veidu, ceturtdien, 20. oktobrī, no plkst. 17:00 biedrība „Ventspils Jauniešu dome” Dzirnavu laukumā, Ventspilī, rīko pasākumu „Mērķē Zaļi”. Šis pasākums noslēgs zaļo pasākumu sēriju, kas visas nedēļas garumā norisināsies Ventspils vispārizglītojošās skolās un augstskolā, tajā uzstāsies grupas „4 Vēji” un „Triānas Parks”.

Projekts „Mērķē Zaļi” norisinās no 17. līdz 21. oktobrim un tā galvenais mērķis ir likt sabiedrībai vairāk domāt par apkārtējo vidi un dabu, veicināt jauniešu iesaisti veselīga un dabai draudzīga dzīves veida atbalstīšanā un popularizēšanā. Projektā piedalās jaunieši vecumā no 12 līdz 24 gadiem no Ventspils vispārizglītojošām skolām un Ventspils Augstskolas.

Zaļās nedēļas laikā skolēni un studenti tiek aicināti piedalīties radošo darbu konkursā „Mērķē Zaļi”. Lai piedalītos, jāizveido zīmējums, jāuzņem fotogrāfija vai jāuzraksta stāsts par minēto tēmu, kas jāiesniedz Ventspils Jaunrades namā vai jāsūta uz e-pastu jauniesu_dome@inbox.lv (ar norādi – konkursam „Mērķē Zaļi”). Labākie darbi tiks apbalvoti pasākuma laikā.

Projekta galvenās aktivitātes notiks 20. oktobra pēcpusdienā Ventspils Dzirnavu laukumā. Tur jau no pulksten 17:00 jauniešiem varēs piedalīties viktorīnās un apmeklēt dažādas radošās darbnīcas, kurās dalībnieki tiks informēti un apmācīti par dabai draudzīga dzīves veida priekšrocībām. Paralēli šīm aktivitātēm klātesošos priecēs grupas „4 vēji” un „Triānas Parks”.

Projekts tiek veidots Latvijas- Lietuvas pārrobežu programmas ietvaros un to atbalsta Ventspils pilsētas dome, Olimpiskais centrs „Ventspils”, Ventspils Kultūras centrs, Ventspils Digitālais centrs, Ventspils Amatu māja, Ventspils Mākslas skola, Ventspils Jaunrades nams un Zaļais namiņš.

Publicēts tēmā Bez tēmas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.