Notiks konference “Atbalsts jaunatnes darbam Latvijas un Eiropas mērogā”

Untitled

No 05.-07.11.2013. viesnīcā „Lielupe” Jūrmalā, notiks Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros organizētā starptautiskā konference “Atbalsts jaunatnes darbam Latvijas un Eiropas mērogā”

Konference tiek organizēta ar mērķi veicināt jaunatnes jomā iesaistīto pušu sadarbību efektīvai jaunatnes darba īstenošanai, nodrošināt pieredzes apmaiņu par atbalstu jaunatnes darbam reģionālā, nacionālā un Eiropas mērogā un uzsvērt jauniešu centru nozīmi jaunatnes darba attīstībā un jauniešu līdzdalības veicināšanā.

Konferencē aicināti piedalīties jaunatnes darbinieki (no pašvaldībām, NVO u.c.), jaunieši, izglītības iestāžu un pašvaldību pārstāvji no Latvijas un citām Eiropas valstīm.

Konferences darba valoda: latviešu, angļu

Konferencē tiks nodrošināts sinhronais / mutvārdu tulkojums.

Dalība konferencē ir bez maksas. Dalībniekiem tiks nodrošināta ēdināšana, nakšņošana un konferencesmateriāli, dalībniekiem pašiem jāsedz tikai ceļa izdevumi nokļūšanai  uz/no konferences norises vietu – viesnīcu „Lielupe”, Bulduru prospektā 64/68, Jūrmalā.

Lai pieteiktos konferencei lūdzam elektroniski aizpildīt pieteikuma anketu: http://x8.lv/stkonferenceatbalstam līdz 2014. gada 26.oktobrim!

Informācija par konferenci: http://jaunatne.gov.lv/lv/raksti/starptautiska-konference-atbalsts-jaunatnes-darbam-latvijas-un-eiropas-meroga

Pasākuma norises kārtība pieejama šeit: Programme