Piesakies dalībai Jauniešu līderu skolā!

Hei, jaunieti!

Ja Tevi interesē personības izaugsme, pašattīstība, diskusijas ar vienaudžiem par aktuāliem jautājumiem, viedokļa formulēšanas, izteikšanas un argumentēšanas principu apguve, jaunu draugu un kontaktu iegūšana, kā arī interesanta un lietderīga brīvā laika pavadīšana un Tu dzīvo Kurzemē un esi 15 līdz 25 gadus vecs, tad piesakies dalībai Jauniešu līderu skolas pasākumos!

Ventspils Jauniešu dome sadarbībā ar Sociālo zinību koledžu (Lietuva) organizē neformālās izglītības pasākumus Latvijas un Lietuvas jauniešiem. Gada garumā tiks rīkoti semināri, darba grupu tikšanās un citi kopīgi pasākumi ar mērķi attīstīt jauniešu līderības prasmes un mudināt viņus aktīvāk iesaistīties sabiedriskajā dzīvē.

Šobrīd Tev ir iespēja pieteikties Jauniešu līderu skolas vasaras semināriem, kas notiks Ventspilī no 20. līdz 30. jūnijam un Klaipēdā no 18. līdz 28. augustam. Lai pieteiktos, Tev nepieciešams ne vēlāk kā līdz 8. jūnijam aizpildīt pieteikuma anketu! Nenokavē un atceries, ka, piesakoties ātrāk, ir lielāka iespēja tikt uzaicinātam! Ja būs nepieciešams, tad semināram Klaipēdā jūlijā tiks organizēta papildu pieteikšanās.

Dalība seminārā ir bez maksas! Organizatori sedz dalībnieku transporta, uzturēšanās (naktsmītnes, ēdināšana) un nodarbību izdevumus.

Iepazīsties arī ar plānoto semināra programmu un noteikumiem!

Ja vēlies piedalīties un piekrīti noteikumiem, tad aizpildi pieteikuma anketu!

Tā kā vietu skaits semināros ir ierobežots, organizatori katru pieteikumu rūpīgi izvērtēs un piedalīties seminārā uzaicinās tos jauniešus, kuri būs snieguši labāko pamatojumu dalībai seminārā. Tiem dalībniekiem, kuri netiks izvēlēti dalībai seminārā, pastāv iespēja tikt uzaicinātiem, ja kāds no iepriekš apstiprinātajiem dalībniekiem no dalības atteiksies.

PIETEIKUMA ANKETA 

Papildu informācija:
“Ventspils Jauniešu dome”
e-pasts: jauniesu_dome@inbox.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.