Sports kā metode jauniešu sociālajai iekļaušanai

Līdz 13. septembrim piesakies starptautiskajam apmācību kursam “Sports kā metode jauniešu sociālajai iekļaušanai”, kas no 21. līdz 25. oktobrim notiks Varšavā, Polijā.

Kādēļ sports? Bils Šanklijs (Bill Shankly), leģendārais skotu futbola treneris, ir teicis: “Daži cilvēki domā, ka sports ir dzīvības un nāves jautājums. Esmu vīlies šādā viedoklī. Es varu apliecināt, ka sports – tas ir kaut kas daudz svarīgāks.”


Ticam, ka sports ir viena no svarīgākajām lietām jauniešu dzīvē. Tas var būt veids, kā pavadīt savu brīvo laiku, bet tas var būt arī līdzeklis, kā mainīt savu dzīvi. Sports, tas ir arī efektīvs līdzeklis, lai solidarizētos, lai atklātu kultūras dažādību, lai iekļautos, lai veicinātu kultūras izpratni. Turklāt sports ir arī lielisks veids, kā veidot tiltu starp dažādām sociālajām grupām, šādi veicinot labāku savstarpēju saprašanos un komunikāciju.

Šīs apmācības jaunatnes līderiem, jaunatnes darbiniekiem un treneriem piedāvās iespēju dalīties, diskutēt un apmainīties ar savu pieredzi, darba metodēm un instrumentiem, lai attīstītu un atbalstītu savā darbā izmantot sportu kā metodi sociālās iekļaušanas jomā. Šo apmācību mērķis ir veicināt sportu kā izglītojošu un sociālu rīku, lai atbalstītu jauniešus (dzīves prasmes, attieksme, vērtības, sociālā integrācija

Pieteikties šeit!

Plašākai informācijai – http://jaunatne.gov.lv/lv/raksti/sports-ka-metode-jauniesu-socialajai-ieklausanai