Izsludināts Ventspils jauniešu brīvā laika pavadīšanas un aktīvas atpūtas veicināšanas projektu finansēšanas konkurss

Aicinām visus ieinteresētos konkursa dalībniekus uz informatīvo pasākumu šā gada 12. aprīlī, plkst. 17:30 Jauniešu Mājā, Kuldīgas ielā 13, par Ventspils jauniešu brīvā laika pavadīšanas un aktīvas atpūtas veicināšanas projektu finansēšanas konkursu.

Ventspils Kultūras centrs izsludina Ventspils pilsētas jauniešu brīvā laika pavadīšanas un aktīvas atpūtas veicināšanas projektu 2016. gada finansēšanas konkursa II kārtu.

Ja esi gatavs radīt un īstenot jaunas idejas, tad piedalies projektu konkursā un īsteno savu ieceri. Aicinām pieteikt projektus, kuri veicinātu jauniešu aktīvu dalību sabiedriskajā dzīvē, aktīvi, radoši un lietderīgi pavadīt brīvo laiku un dos iespēju pilnveidoties un iegūt jaunu pieredzi.

Viss, kas Tev vajadzīgs izdarīt, ir tikai jāiepazīstas ar projektu konkursa nolikumu, jāaizpilda pieteikuma veidlapa un pielikumi.

Līdz šī gada 26. aprīlim plkst. 17.00  pieteikumus jāiesniedz Ventspils pilsētas domes Kultūras centrā līdz 2016. gada.

Vairāk informācijas Ventspils Kultūras centra mājas lapā http://www.kulturascentrs.ventspils.lv/Konkursi

Paredzamā līgumu izpildes vieta un laiks: Ventspils pilsēta no 2016. gada 1. janvāra līdz 2016. gada 31. decembrim.

Ventspils pilsētas jauniešu brīvā laika pavadīšanas un aktīvas atpūtas veicināšanas projektu finansēšanas konkursa I kārtā tika iesniegti 11 dažādi projekti, to iesniedzēji – nevalstiskās organizācijas, kultūras un izglītības iestādes, privātpersonas. Tika atbalstīti 8 projekti par kopējo summu 7425,00 EUR.