Iespēja piedalīties Ventspils jauniešu īsfilmu festivālā, pagarināta pieteikšanās līdz 12.jūnijam

Norisināsies Ventspils jauniešu īsfilmu festivāls

Biedrība “Ventspils Jauniešu dome” sadarbībā ar pašvaldības iestādi “Ventspils Digitālais centrs”  organizē Ventspils jauniešu īsfilmu festivālu.

Festivāls ir atklāts pasākums, kurā aicināti piedalīties jaunieši no Ventspils, kā arī no visas Kurzemes. Dalībniekiem, veidojot īsfilmu, ir jāatspoguļo kāda esoša problēma pilsētā, sabiedrībā vai vidē un radoši jāparāda tās iespējamais risinājums.  

Konkursa nolikums lejupielādējams šeit: http://jauniesi.ventspils.lv/wp-content/uploads/2016/04/VJIF2016_nolikums_1004.docx

Pieteikumu aizpildi http://ej.uz/vjif2016

Lai palīdzētu dalībniekiem kvalitatīvi sagatavot īsfilmas, festivāla organizatori (Ventspils Digitālais centrs un Ventspils Jauniešu dome) bez maksas piedāvā video tehnikas nomu. Tāpat tiks rīkotas apmācības un konsultācijas par filmēšanu un montēšanu. Sazinies ar organiztoriem un izmanto šo iespēju!

Uzvarētājus noteiks un vērtēs žūrijas komisija, kuras sastāvā būs organizatoru pārstāvji un pieaicinātie eksperti. Tiks vērtēta īsfilmas atbilstība nolikumā noteiktajai tematikai, tehniskais izpildījums, aktierspēle, scenārijs un režija.

Gatavās īsfilmas noskatīties varēs festivāla noslēguma skatē, kura notiks 15. jūnijā plkst. 15:00 “Kino Rio” mazajā zālē, kurā aicināti piedalīties īsfilmu autori, kā arī atbalstītāji un citi interesenti.

Pēc noslēguma skates Ventspils Jauniešu mājā notiks apbalvošanas ceremonija un neformālas sarunas starp filmu autoriem.

Festivāla balvu fonds: dāvanu kartes tehnoloģiju iegādei ar kopējo vērtību 225€, kā arī specbalva organizatoru izvēlētiem dalībniekiem – brauciens uz vairāku dienu īsfilmu festivālu Rakverē, Igaunijā 2016. gada augustā. 

Lai piedalītos īsfilmu festivālā, interesentiem jāsagatavo īsfilmas un tās jāiesniedz līdz 12. jūnija vakaram!

 


Papildu informācija
Emīls Anškens,
Biedrība "Ventspils Jauniešu dome"
Projektu vadītājs
Tālr: +371 28647442