Iespēja īstenot savu projekta ideju! Iesniedz projektu līdz 31.martam!

„Ventspils Jauniešu dome” izsludina „Ventspils jauniešu iniciatīvu projektu konkursa 2017” pirmo kārtu, kas nodrošina jauniešiem konsultācijas par projektu rakstīšanu un iespēju iegūt līdz 200 EUR savu iniciatīvu realizēšanai.

Viens no svarīgākajiem, jauniešu mājas darbības virzieniem ir atbalsts aktīvajiem jauniešiem, kas paši ir gatavi radīt aktivitātes sev un citiem. Ne reizi vien ir dzirdēts, ka jaunieši saka ka viņiem nav ko darīt, bet cik no viņiem ir gatavi paši kaut ko darīt lietas labā? Ventspils jauniešu iniciatīvu projektu konkurss šādu iespēju sniedz jebkuram 13-30 gadu vecam jaunietim, kurš ir gatavs uzdrošināties realizēt savas idejas.

Apzinoties, ka ne visi jaunieši ir saskārušies ar projektu pieteikumiem, visiem interesentiem tiks nodrošinātas, gan kopējas apmācības, gan individuālas konsultācijas, lai tie varētu gan sekmīgi izstrādāt projekta ideju, gan arī to veiksmīgi realizēt. Vienalga vai tie ir netradicionāli sporta treniņi vai sacensības, apmācības, radošās darbnīcas, iknedēļas filmu vakari vai mini koncerti pilsētas ielās, vistrakākās idejas ir īstenojamas ja pie tām strādā!

Šajā kārtā projektus var iesniegt līdz šī gada 31. martam, taču projekti, kas tiks iesniegt pirms termiņa, tiks vērtēti uzreiz pēc iesniegšanas.

Plašāka informācija par projektu konkursu, tā nolikums, veidlapas un iesniegšanas termiņi pieejami Ventspils Jauniešu portālā www.jauniesi.ventspils.lv sadaļā Iniciatīvu konkurss.

Ventspils jauniešu iniciatīvu projektu konkurss 2017 tiek rīkots biedrības „Ventspils Jauniešu dome” un Ventspils pilsētas domes sadarbības līguma ietvaros.

Papildu informācija:
Emīls Anškens
Projektu vadītājs
Biedrība “Ventspils Jauniešu dome”
tālr.: 28647442
e-pasts: emils.anskens@gmail.com