Ričarda pieredze projektā “PROTI un DARI”

Labdien! Mani sauc Ričards, es piedalos projektā ''Proti dari''. 

Pirms projekta es biju sabijies vispār spert kāju Jauniešu mājā un iestāties projektā, jo nezināju kas mani sagaida un kas notiks tālāk.

Manas bailes izrādījās veltīgas, jo ieejot Jauniešu mājā mani sagaidīja jauni, smaidoši un ieinteresēti cilvēki kas bija gatavi man palīdzēt sagatavoties projektam.

Projekta sākumā iepazinos ar tā noteikumiem un ieguvumiem, ko projekts sniedz. Iegūtā informācija mani pozitīvi pārsteidza par iespējām kas mani sagaida projekta laikā un ne brīdi nenožēloju, ka esmu projektā.

Mani iedalīja superīgu mentoru un iepazīstināja ar jauniem cilvēkiem kas man sniedza dažādu informāciju par iespējām un paralēli arī atīstiju sevi valodu zināšanā, '' coaching'ā '' un citos atīstošos pasakumos. Guvu lieisku pieredzi brīvprātīgajā darbā un interesējošajā nozarē. Pojekts arī man palidzēja iegūt ''B'' kategorijas auto vadītāja apliecību.

Tādēļ iesaku ikvienam jaunietim, kas nestrādā, vai ir apjucis un nezina ko dzīvē vēlas, vai vienkārši grib iegūt paliekošas vērtības, projekts ir īstā vieta kur to visu varēsi apgūt!

PALDIES!