Madaras pieredze projektā “PROTI un DARI”

Par “proti un dari” projektu uzzināju uzreiz pēc tam, kad biju atgriezusies no ceļošanas pa Eiropu. Tajā laikā ar darba meklējumiem man neveicās tik raiti kā gribētos. Iepazīstoties ar projekta sniegtajām iespējām un dzīvojot pēc principa, ka nedrīkst apstāties mācīties un attīstīties, sapratu, ka esmu atbilstošs kandidāts un šī projekta iespējas ir jāizmanto.

“Proti un dari” projekta laikā izgāju pedagoģijas kursus, krievu valodas apmācības un šūšanas pamatu kursus. Par šo kursu apguvi biju domājusi jau ilgu laiku, ka to apguve celtu manu kompetenci darba tirgū un ar laiku dotu iespēju uzsākt pašai savu biznesu. Laikā, kad strādāju un ceļoju finansiālu apsvērumu dēļ, un galvenokārt laika trūkuma dēļ visas šīs lietas tika visu laiku atliktas.

Ventspils Jauniešu domes darbinieki bija ļoti atsaucīgi un operatīvi. Izrunājot visas lietas un izstāstot par manām iespējām projektā, pēc neilga laika uzsāku apmeklēt pirmās nodarbības.

Šobrīd jau esmu atradusi darbu un tagad ikdienā strādāju ar jauniešiem, ko es nevarētu bez apgūtajiem pedagoģijas kursiem. Arī krievu valodas apguve palīdz gad darbā, gan ikdienas dzīvē.

Visiem tiem jauniešiem, kuri vēl šaubās par iesaistīšanos “Proti un dari” projektā, varu teikt, to, ka netiks nožēlota neviena minūte, kuru pavadīsiet apgūstot ko jaunu, vai pilnveidojot savas jau esošās prasmes. Tev vienkārši palīdzēs saprast ko darīt ar savu dzīvi, lai tu varētu uzsākt mācības vai arī atrast darbu.