Iespēja piedalīties seminārā par uzņēmējdarbību Visaginā

2018. gada 25. janvārī Visaginas Jaunrades namā no plkst. 10:00 notiks seminārs „Iesaisties!” (Be Involved)

Semināra četrās sesijās uzņēmēji dalīsies ar saviem veiksmes stāstiem runās par to, kāpēc viņi nolēma sākt uzņēmējdarbību. Kā arī potenciāli jaunie uzņēmēji dalīsies ar savām biznesa idejām un apspriedīs to plusus un mīnusus kopā ar sesijas dalībniekiem. 

Projekta mērķauditorija ir studenti un nesenie augstskolu absolventi uzņēmējdarbības jomās, kā arī jaunieši, kuriem ir biznesa idejas vai jaunieši, kuri vēlas sākt savu biznesu, kā arī jaunizveidotie uzņēmumi, kas vēlas gūt pieredzi.

Seminārs ir daļa no Interrreg Latvijas- Lietuvas LLI-143 Gatavs biznesam! (Ready for Business/ReforB) projekta, kurā piedalīsies dalībnieki no Latvijas un Lietuvas un seminārs norisināsies angļu valodā.

Semināram pieteikties līdz 22.janvārim vari šeit: https://goo.gl/yAvNfj

 

Ceļa izdemumi uz un no pasākuma tiek segti no projekta līdzekļiem, kā arī ēdienreizes nodrošina pasākuma organizatori!

Dalība pasākumā ir bez maksas!

Interreg Latvijas – Lietuvas programmas 2014.–2020. gadam mērķis ir sekmēt programmas reģionu ilgtspējīgu sociālekonomisko attīstību, palīdzot tos padarīt konkurētspējīgākus un pievilcīgākus dzīvošanai, uzņēmējdarbībai un tūrismam. 

Šo projektu finansē Eiropas Savienība, Latvijas valsts un Ventspils pilsētas pašvaldība.

http://www.europa.eu, http://www.latlit.eu 

Šis raksts ir sagatavots ar Eiropas Savienības finansiālo atbalstu. Par šī raksta saturu pilnībā atbild biedrība Ventspils Jauniešu dome un tas nekādos apstākļos nav uzskatāms par Eiropas Savienības oficiālo nostāju.