“Gatavs biznesam!” (Ready for Business/ReforB) simulācijas spēles pasākums Klaipēdā

11.janvārī 6 jaunieši no Kurzemes devās uz Klaipēdu, lai kopā ar vēl 30 dalībniekiem no Latvijas un Lietuvas izmēģinātu savas spējas un zināšanas spēlē par biznesa pasauli.

Spēles mērķis ir veicināt interesi un izprati par biznesa pasauli. Kopā darbojoties komandās, spēles dalībniekiem ir iespēja analizēt dažādas situācijas un veidot attīstības scenārijus. Spēle ir daļa no projekta Gatavs biznesam! (Ready for Business/ReforB) aktivitātēm. Projekta mērķis ir veicināt ilgtspējīgu uzņēmējdarbību, izmantojot mūsdienīgus mācīšanās un zināšanu iegūšanas risinājumus. 

Viena no spēles dalībniecēm, Kateržina Školudikova (Čehija), par spēli stāsta: “Tā ir apsveicama ideja, ka ir vēlme darboties un izglītot jaunus cilvēkus par šo jomu. Es pati esmu studējusi biznesa vadību, un uzskatu, ka jauniešiem ir nepieciešams apgūt šādas zināšanas. Spēles gaitā nedaudz gan pietrūka paplašinātāka fona informācija, kas ļautu veiksmīgāk risināt spēles uzdevumus, bet es ticu, ka jau nākamajās spēļu versijās tādas lietas tiks papildinātas. Interesants veids, kā iegūt jaunus draugus un uzzināt lietas par biznesa pasauli.”

Interreg Latvijas – Lietuvas programmas 2014. – 2020.gadam mērķis ir sekmēt programmas reģionu ilgtspējīgu sociālekonomisko attīstību, palīdzot tos padarīt konkurētspējīgākus un pievilcīgākus dzīvošanai, uzņēmējdarbībai un tūrismam, http://latlit.eu

Šo projektu finansē Eiropas Savienība, Latvijas valsts un Ventspils pilsētas pašvaldība.

Šis raksts ir sagatavots ar Eiropas Savienības finansiālo atbalstu. Par šī raksta saturu pilnībā atbild biedrība "Ventspils Jauniešu dome", un tas nekādos apstākļos nav uzskatāms par Eiropas Savienības oficiālo nostāju.