Eiropas Brīvprātīgā darba veicējas Carlotas un Katerinas atskats par Sarunu vakaru par kultūru

Sarunu vakaru par kultūru iniciatores un organizatores ir mūsu Eiropas Brīvprātīgā darba veicējas, kas ikdienā darbojas Ventspils Jauniešu mājā.

Uz šo pasākumu tika aicināti pievienoties un dalīties ar savu kultūru vēl trīs Eiropas Brīvprātīgā darba veicēji. Kopumā sarunu vakarā piedalījās 5 nacionalitātes (vienam no dalībniekiem ir dubultā nacionalitāte) Portugāļu, Spāņu, Czechu, Itāļu un Slovāku. 

Galvanē pasākuma ideja bija parādīt vietējiem iedzīvotājiem, cik dažādas var būt kultūras un klātienē iepazīt šīs nacionalitātes.

Brīvprātīgie dalījās ar savu kultūru no viņu skatu punkta, stāstot par savām mājām, kā arī dalījās ar ieteikumiem kādas ir labākās vietas kuras apskatīt. Tā kā šis bija sarunu vakars tad arī pasākuma apmeklētāji varēja dalīties ar saviem viedokļiem, pieredzēm, kā arī uzdod jautājumus. Pasākuma izskaņā apmeklētāju sagaidīja cienasts ar tradicionāliem ēdieniem, tādiem kā, “Nutellas sierra kūka” no Itālijas, kartupeļu pankūkas no Čehijas, čorizo uzkodas no Spānijas un “Salame de Chocolate” no Portugāles. 
Dažādo ēdienu izvēlei tika piedāvāts nobaudīt arī īstu Itālijas kafiju – svaigi pagatavotu ar mokas kanniņu. Tā bija arī neatkārtojama iespēja apmeklētājiem arī praktiski apgūt iemaņas Itāļu kafijas pagatavošanā. 


Šis raksts ir sagatavots ar Eiropas Savienības finansiālo atbalstu. Par šī raksta saturu pilnībā atbild biedrība "Ventspils Jauniešu dome", un tas nekādos apstākļos nav uzskatāms par Eiropas Savienības oficiālo nostāju.