Bezmaksas seminārs “Iesaisties!” Paņevežā 22.martā, piesakies!

2018. gada 22. martā Paņevežā notiks seminārs „Iesaisties!” (Be Involved).

Semināra četrās sesijās uzņēmēji dalīsies ar saviem veiksmes stāstiem runās par to, kāpēc viņi nolēma sākt uzņēmējdarbību. Kā arī potenciāli jaunie uzņēmēji dalīsies ar savām biznesa idejām un apspriedīs to plusus un mīnusus kopā ar sesijas dalībniekiem. 

Projekta mērķauditorija ir studenti un nesenie augstskolu absolventi uzņēmējdarbības jomās, kā arī jaunieši, kuriem ir biznesa idejas vai jaunieši, kuri vēlas sākt savu biznesu, kā arī jaunizveidotie uzņēmumi, kas vēlas gūt pieredzi.

Dalībnieki no Latvijas un Lietuvas

Pasākuma valoda: angļu valoda

Pasākuma laiks un vieta: 22.marts no plkst. 9:30-17:00, Romantic hotel, Kranto str. 24, Panevėžys

Ceļa izdemumi uz un no pasākuma, ēdienreizes tiek segtas no projekta līdzekļiem.

Dalība pasākumā ir bez maksas!

Semināram pieteikties līdz 19. janvārim aizpildot anketiņu http://ejuz.lv/im5

 

Vairāk informāciju par projektu lasi: http://jauniesudome.lv kā arī seko aktivitātēm Facebook lapā http://www.facebook.com/jauniesudome

 

Interreg Latvijas – Lietuvas programmas 2014.–2020. gadam mērķis ir sekmēt programmas reģionu ilgtspējīgu sociālekonomisko attīstību, palīdzot tos padarīt konkurētspējīgākus un pievilcīgākus dzīvošanai, uzņēmējdarbībai un tūrismam. 

Šo projektu finansē Eiropas Savienība, Latvijas valsts un Ventspils pilsētas pašvaldība.

http://www.europa.eu, http://www.latlit.eu 

Šis raksts ir sagatavots ar Eiropas Savienības finansiālo atbalstu. Par šī raksta saturu pilnībā atbild biedrība Ventspils Jauniešu dome un tas nekādos apstākļos nav uzskatāms par Eiropas Savienības oficiālo nostāju.