Brīvprātīgā Jacoba virtuālā izstāde!

Nu jau 11 mēnešus atpakaļ Jacobs no mākslas pārpilnās un straujās Parīzes devās jaunā nezināmā ceļā, proti, pieņēma izaicinājumu kļūt par Eiropas Solidaritātes korpusa brīvprātīgo Latvijā.

Citējot pašu Jacobu "Uz Latviju izvēlējos doties, jo mani vilināja šī tālā,nezināmā zeme, skaistā daba un protams Baltijas jūra. Es vēlējos ko krasi savā dzīvē mainīt, vēlējos aizbēgt no ļaudīm piepildītām ielām, vēlējos lai mana dvēsele atpūšas un to es arī ieguvu, strādājot un dzīvojot Ventspilī".

Jacobs savā brīvprātīgā darbā veidoja dažādus interesantus pasākumus, valodas nodarbības Ventspils bibliotēkas apmeklētājiem, kā arī sadarbojās ar Ventspils Jauniešu mājas jauniešiem un radīja vēl nebijušu tradīciju brīvprātīgo salidojumu "rEUnion".Tāpat projekta ietvaros Jacobs izveidojas stirpu sadarbību arī ar citiem brīvprātīgajiemar kuriem tapa mūzikas apvienība Paldiesland.

Jacobs piedalījās arī dažādos pasākumos, kuros spēlēja DJ setus, kā arī atklāja pirmo atvērto mākslas izstādi, kurā savus darbus varēja atrādīt jebkurš.

Šo virtuālo mākslas izstādi "Ventspils, a celebration" Jacobs velta saviem draugiem, kolēģiem un jaunajām mājām -Ventspils.

Aicinām ikvienu doties virtuālā mākslas pasaulē un caur brīvprātīgā acīm no jauna ieraudzīt Ventspili un Latviju – https://bit.ly/3ow6BSf