Brīvprātīgā no Itālijas organizēs pasākumus Jauniešu mājā

Martā savu brīvprātīgo darbu Ventspilī uzsākusi veikt Eiropas brīvprātīgā jauniete Alessandra Lupo no Romas (Itālija). Alessandra martā piedāvās jauniešiem un citiem interesentiem dažāda veida pasākumus.

Turpinot iesāktās tradīcijas kopā brīvprātīgajiem apgūt svešvalodas, būs iespēja Alessandras vadībā piedalīties itāļu valodas nodarbības. Pirmā tiešsaistes nodarbība notiks ceturtdien, 18.martā, plkst. 18:00.

Pasākums būs pieejams ikvienam interesentam Ventspils Jauniešu mājas sociālo mediju platformās Facebook un Instagram. Piedaloties pirmajā tiešsaistes valodu nodarbībā, dalībniekiem būs iespēja pieteikties uz nodarbību grupām, kā arī izvēlēties sev piemērotu dienu un laiku valodas apgūšanai. Itāļu valodas nodarbības tiks organizētas grupās un notiks Zoom platformā. Valodas nodarbības ir atvērtas visiem interesentiem bez vecuma ierobežojuma. Tās tiks vadītas angļu valodā un būs bez maksas.

Alessandra jau ir 29. brīvprātīgā, kas viesojas Ventspils Jauniešu mājā un īsteno savu Eiropas brīvprātīgā darba projektu. Kopš 2017. gada brīvprātīgie jaunieši no 9 dažādām Eiropas valstīm Jauniešu mājā kopā ar vietējiem jauniešiem ir darbojušies, palīdzot organizēt pasākumus, iepazīstot Latviju un tās kultūru, kā arī iepazīstinot ar savu kultūru. Brīvprātīgie dzīvo Ventspilī no 1 mēneša līdz pat 12 mēnešiem atkarībā no projekta.

Projekts "Jaunatne iesaistās" tiek finansēts ar Eiropas Komisijas “Erasmus+: Jaunatne darbībā”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.