Projekts “KickOff jauniešu attīstībai” turpinās attālināti

Pēc četru dienu apmācību pasākuma jaunieši sazinās attālināti gan Watsapā, gan Zoom tikšanās reizēs.

Dažādu Covid 19 ierobežojumu dēļ, pasākumi netiek organizēti, bet teorētiskā līmenī tiek plānoti. Zoom tikšanās reizē jaunieši vienojās, ka labprāt izveidotu vai piedalītos online erudīcijas spēlē.

Jauniešiem arī patīk ideja par tikšanās reizēm ar slaveniem cilvēkiem, piemēram, Renāru Zeltiņu, Raimondu Elbakjanu, Madaru Apsi, Kašeru u.c., protams, dodot priekšroku klātienes pasākumam.

Visi jaunieši atzīst, ka ļoti ilgojas pēc laika, kad visi var satitkies un bez problēmām piedalīties pasākumos, bet daži šaubās par to vai viņi tam būtu gatavi, jo dzīve "mājās" ir noslēgusi ļoti daudzus jauniešus.

2.decembrī daļa jaunieši tikās Zoom platformā, lai spriestu par nākotnes pasākumiem un iespējām tos rīkot, bet lielākā daļa jaunieši pulcējās Ventspils Jauniešu mājā, lai vēl reizi vecajā gadā izspēlētu spēli "Vilkači", kas tika spēlēti apmācību pasākumā. Otra tikšanās Zoomā notika 16.decembrī.

Šo jaunatnes iniciatīvas projektu pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai”(PuMPuRS).”