Exceed the wall

2015. gada projekts "Exceed the wall" ir programmas Erasmus+  starptautisks īsfilmu veidošanas projekts, kurā Ventspils Jauniešu dome sadarbojas ar  Rīgas "Baltic youth way" un Rakveres "MTÜ Vaba Noor" organizācijām.

Projekta mērķis ir aicināt un iedrošināt jauniešus Ventspils pilsētā un Kurzemes reģionā, apzināties un izteikt savas pārdomas par apkārtējo vidi, kurā viņi dzīvo, kā arī, viņuprāt, pozitīvās lietas un problēmas sabiedrībā.

Aicināsim jauniešus uz šīm problēmām pieiet radoši un atspoguļot tās īsfilmā. Lai iedvesmotu un iedrošinātu jauniešus veidot savas īsfilmas, rādīsim interesantus video piemērus par to, kā caur īsfilmām tiek atspoguļotas problēmasituācijas citviet.

Projekta ietvaros organizējam Ventspils novada skolās īsfilmu veidošanas divu dienu radošās darbnīcas, ar mērķi attīstīt jauniešu radošumu un izveidot īsfilmas.

"Exceed the wall" projekts noriss pilnā sparā, līdz maija beigām tiks iesniegtas un saņemtas jauniešu veidotās īsfilmas. Jūnijā norisināsies īsfilmu festivāls Ventspilī, kurā savus radošos darbus varēs publiskai apskatei atrādīt un apskatīt citu jauniešu veidotās īsfilmas.