Esi viens no mums

Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas projekts “Esi viens no mums”.

Šis projekts tapa ar vēlmi nodrošināt jauniešiem piemērotu vidi, pielāgojot Ventspils Jauniešu mājas pagalmu un padarot iekštelpas pieejamākas un mājīgākas. Līdz ar telpu un pagalma labiekārtošanu paplašinātos biedrības “Ventspils Jauniešu dome” darbības iespējas, piedāvājot jaunu vidi, kur jauniešiem realizēt daudzveidīgus pasākumus.

Svarīgs projekta aspekts ir dot iespēju vietējiem jauniešiem uzlabot viņu līderu prasmes un organizatoriskās spējas. Tādēļ jaunieši tika iesaistīti “Aktīvistu vasaras skolā”, kuras laikā tika uzsākts darbs pie Ventspils Jauniešu mājas vides pilnveidošanas.

Projekta rīkotajā “Aktīvistu vasaras skolā”, dalību varēja pieteikt jebkurš interesents vecumā no 13-25 gadiem. Šīs vasaras aktivitātē piedalījās 10 jaunieši ,kas attīstīja savas līdera prasmes un organizatoriskās spējas. 

Projekta rezultātā ir dota iespēja jauniešiem iesaistīties Ventspils Jauniešu mājas padomes darbībā un kopīgi apgūt praktiskas iemaņas lielformāta pasākumu organizēšanā un veidošanā ,piemēram, Ventspils Jauniešu festivāla "Random Republika" plānošanā un organizēšanā, Helovīna šausmu trases plānošanā un vadīšanā u.c. 

Projekts tiks īstenots līdz 30.05.2019 .

Pasākumā realizētās idejas: 

Piektdienas vakara pastaiga arī Jauniešu mājā! Pievienojies 5 dažādām darbnīcām un priekšnesumiem! 

Kanāšanās turnīrs jau 29. martā, piesakies!

Piedalies konkursā “Mēs esam Latvija” un pārbaudi savas zināšanas!

Jaunieši darbnīcās gatavos oriģinālas Ziemassvētku dāvanas

Ventspils Jauniešu mājas 250 gadu jubilejas “Šausmu trase”

Jauniešiem iespēja izmainīt ikdienu un darboties Ventspils Jauniešu mājas padomē!

Esi viens no tiem, kas kuplina dalībnieku skaitu pirmajā Ventspils jauniešu festivālā!

Projekts tika īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.