Jauniešu pieredzes apmaiņas pasākums KREATĪVS aizvadīts

Sestdien, 26. novembrī, Ventspils Jaunrades namā norisinājās jauniešu pieredzes apmaiņas pasākums KREATĪVS, kas kopā pulcēja vairāk nekā 30 jaunieši no Ventspils, Rīgas un Rojas. Pasākums sākās ar dienas plāna izklāstu un iepazīšanos jauniešiem savā starpā, ar pasniedzējiem un pasākuma organizatoriem. Pēc tam dalībnieki devās uz izvēlētajām radošajām darbnīcām.

Jaunieši ar muzikālajām dotībām piedalījās mūzikas praktiskajās nodarbībās, ko vadīja grupas Austro’n’out soliste Māra Upmane – Holšteine un grupas ģitārists Juris Kalnišs. Bet jaunieši, kas interesējas par foto, papildināja savas zināšanas fotogrāfa Edgara Zviedrāna vadītajā foto nodarbībā. Pēc radošajām darbnīcām jaunieši varēja konsultēties pie pasniedzējiem arī individuāli.

Pēc neilgas pusdienu pauzes dalībnieki bija atkal gatavi radoši darboties. Dienas otrajā pusē jaunieši gatavojās vakara pasākumam. Jaunieši gan fotogrāfēja, gan mēģināja savus muzikālos priekšnesumus, lai vakara koncertā varētu ieprieciāt viens otru un atnākušos skatītājus.

Diena noslēdzās ar pašu dalībnieku veidoto koncertu. Sadarbojoties un daloties ar savu talantu un pieredzi, kopumā tika sagatavoti 14 priekšnesumi. Jaunieši gan dziedāja, gan spēlēja ģitāru un klavieres, kā arī prezentēja savas radītās fotogrāfijas.

Projekts tapa biedrības „Ventspils Jauniešu dome” īstenotā Latvijas un Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas projekta „Jauniešu līderu skolas izveide Kurzemes un Klaipēdas reģionos” ietvaros sadarbībā ar Ventspils Jaunrades namu.

Noskaties video no pasākuma!
Video Platform Video Management Video Solutions Video Player

Publicēts tēmā Bez tēmas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.