Piedalies seminārā "Esi savas dzīves līderis"

Otrdien, 11. oktobrī, notiks vienas dienas seminārs „Esi savas dzīves līderis”, kurā pulcēsies 50 Liepājas jaunieši. Pasākums notiks DALP 5. vidusskolas aktu zālē. Pasākums ir unikāls un notiks pirmo reizi. Šis pasākums notiks sadarbībā ar projektu „Jauiešu līderu skola”.

Aicinām izmantot šo iespēju visus tos jauniešus, kuriem interesē personības izaugsme, pašattīstība, diskusijas ar vienaudžiem par aktuāliem jautājumiem, viedokļa formulēšanas, izteikšanas, jaunu draugu un kontaktu iegūšana, kā arī interesanta un lietderīga brīvā laika pavadīšana! Seminārs būs kā labs ieskats tālākajā dzīvē, varēsiet uzdot daudz sev interesējošus jautājumus. Dalība seminārā ir bez maksas.

Lai pieteiktos aizpildi pieteikuma anketu!

Sīkāku informāciju jautā organizatoriem – andra.perkone@gmail.com vai iveta.sandere@gmail.com

Šis pasākums notiks sadarbībā ar projektu „Jauniešu līderu skola”. Jauniešu līderu skolu veido biedrība „Ventspils Jauniešu dome” sadarbībā ar Sociālo zinību koledžu (Lietuva) Latvijas–Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2007. – 2013. gadam atbalstītā projekta „Jauniešu līderu skolas izveide Kurzemes un Klaipēdas reģionos” ietvaros.
Publicēts tēmā Bez tēmas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.