Projektu tirgus Rokišķos

22. septembrī Jauniešu līderu skolas organizatori un jaunieši piedalījās projektu tirgū, kas notika skaistajā Rokišķu muzejā, Rokišķos (Lietuvā), lai prezentētu, kas līdz šim jau sasniegts, īstenojot projektu. Projektu tirgu organizēja Latvija-Lietuvas programma un tajā piedalījās vēl citi pārrobežu sadarbības projekti no kultūras, sociālās, izglītības, tehnoloģiju attīstības un vēl citām jomām.

Pasākuma laikā uzmanības centrā bija projektu veidotie stendi, bet to visu eleganti papildināja mākslas kolektīvu uzstāšanās un dažādas oficiālas uzrunas. Interesanti bija projektu sagatavotās viktorīnas, kurās uzvarētāji varēja tikt pie balvām. Arī Jauniešu līderu skola bija sagatvojusi jautājumu, kurā bija jānosauc vecums jauniešiem, kuri var piedalīties projekta pasākumos. Pareizo atbildi nosauca Andra no Liepājas un tā ir – 15 līdz 25 gadi. Balvā bijām sagatavojuši īpašos Jauniešu līderu skolas saldumus.

Apmeklētājus aicinājām iesaistīties interaktīvajā video jautājumu spēlē par jaunatnes lietām. Arī šajā spēlē par pareizām atbildēm varēja nopelnīt īpašās saldumu balviņas. Demonstrējām arī fotogrāfijas un videomirkļus no notikušajiem semināriem, kā arī stāstījām interesentiem par mūsu turpmākajiem plāniem.

Zīmīgs ir veiktais attālums kilometros no Ventspils līdz Rokišķiem un atpakaļ – 721. Tieši tik pat gadu dzimšanas dienu šogad svinējām Ventspils pilsētai.

Mūsu stends

Publicēts tēmā Bez tēmas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.