Piedalāmies “Latvija-Lietuva: SASNIEGUMI”!

Jauniešu līderu skola piedalīsies projektu tirgū Rokišķos, lai parādītu citiem, kas līdz šim jau ir izdarīts, un klātienē pavērotu, kā sadarbība veicas citu projektu organizatoriem.

Latvijas-Lietuvas programma katru gadu organizē tās gada pasākumu. Šogad ar nosaukumu “Latvija – Lietuva: SASNIEGUMI” tas notiks 22. septembrī, kas ir Baltu vienības diena. Projektu partneriem un pašvaldību pārstāvjiem tā ir lieliska iespēja parādīt savu projektu, būt lepniem par sasniegto, pavadīt lielisku laiku ar līdzīgi domājošiem un iegūt jaunas idejas nākotnes sadarbībai, pat, ja jūsu projekts jau ir beidzies.

Pasākuma laikā ir plānotas divas galvenās aktivitātes:
Projektu atvērtās durvis.
Projektu iestādes atver savas durvis vietējai sabiedrībai, lai iepazīstinātu ar projektā paveikto un sasniegto sadarbībā starp Latviju un Lietuvu. Atvērtās durvis ir lieliska iespēja parādīt sava projekta vērtību un informēt par turpmākām projekta aktivitātēm.

Projektu tirgus Rokišķos.
Projekta tirgus notiks Rokišķu muzejā, Lietuvā. Dalībniekiem būs iespēja iepazīstināt ar projektu, sniedzot informatīvu lekciju, piem., par veiktajiem pētījuma rezultātiem, un/vai izstādīt projekta stendu Muzeja pagalmā. Tā ir iespēja iepazīstināt ar savu projektu vietējo sabiedrību, programmas administrēšanā iesaistīto iestāžu pārstāvjus, kas Rokišķos ieradīsies autobusu tūres ietvaros, un plašsaziņas līdzekļus.

Publicēts tēmā Bez tēmas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.