Aicina piedalīties kampaņas “Time to Move” pastkaršu konkursā līdz 25.septembrim

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Latvijā īsteno Eurodesk informācijas tīkla kampaņas “Time to Move” aktivitātes, kas notiks no 21. līdz 25. septembrim. Daļa no kampaņas aktivitātēm – konkurss, kura mērķis ir aktualizēt jauniešu mobilitātes iespējas visā Eiropā – sākas jau 1. septembrī.

Eiropas Jaunatnes informācijas tīkls Eurodesk ielūdz visus Eiropas jauniešus, kas ir vecumā no 13 līdz 30 gadiem, piedalīties pastkaršu konkursā, šādi iepazīstinot citus ar savu reģionu. Paša veidoto pastkartes dizainu nepieciešams augšupielādēt tiešsaistē (tīmekļa vietnē http://timetomove.info/ vai Eurodesk Facebook lapā) līdz 2015. gada 4. oktobrim. Tad notiks balsošana, pēc kuras Eurodesk paziņos divus konkursa uzvarētājus. Balvā katrs saņems 22 dienu nepārtraukto InterRail vilciena biļeti. 

Šī konkursa mērķis ir apkopot dažādos Eiropas reģionos radītās radošās pastkartes. Radošās tehnikas savas pastkartes izveidē – tādas kā kolāžas, zīmēšana, gleznošana, grafiskais dizains un citas – ir pat ļoti ieteicamas. 

Tīmekļa vietņu apmeklētāji ir lūgti spiest “like” atzīmi par savām iemīļotākajām konkursa pastkartēm. Konkursa noslēgumā Eurodesk no 20 pastkartēm, kuras būs saņēmušas visvairāk “like”, izvēlēsies divas labākās. Konkursa uzvarētāji katrs saņems 22 dienu nepārtrauktu InterRail vilciena biļeti, lai apceļotu visu Eiropu.

Konkursu organizē Eurodesk, balvu nodrošina – InterRail. Šis konkurss ir daļa no kampaņas “Time to Move”, kuras laikā jauniešiem tiek sniegta noderīga informācija par starptautiskām mobilitātes iespējām. Šī kampaņa visā Eiropā notiek no 2015. gada 21. septembra līdz 4. oktobrim. Latvijā kampaņu īsteno Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra. Latvijā kampaņas aktivitātes notiks no 21. līdz 25. septembrim. Tās laikā notiks trīs jauniešiem un jaunatnes jomā strādājošajiem veltīti semināri: 21. septembrī notiks pieredzes apmaiņas seminārs “Es piedalījos/īstenoju “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektā”; 23. septembrī – seminārs “Sociālā uzņēmējdarbība Latvijā: Tavs izaicinājums nākotnei?”; 24. septembrī – seminārs “Kādas ir mūsdienu jauniešu iespējas Eiropā?”. Visi semināri notiks bez maksas. Plašāka informācija par semināriem un pieteikšanos tiks publicēta tuvākajā laikā http://www.jaunatne.gov.lv. Vairāk informācijas: http://timetomove.info