Brīvprātīgā darba veicēji aicina uz pirmo Ventspils Jauniešu festivālu “Random Republika”, kas norisināsies no 3. līdz 5. augustam Ventspils jauniešu mājā

Ar šā gada 11. jūliju līdz pat 11. augustam biedrība “Ventspils Jauniešu dome” realizē Erasmus + programmas projektu “Young city of tomorrow” un uzņem Ventspilī 10 brīvprātīgos no Portugāles, Spānijas, Itālijas, Horvātijas un Bulgārijas. 

Šis projekts ir lieliska iespēja gan ārzemju brīvprātīgajiem iepazīt mūsu kultūru un valsti, gan vietējiem jauniešiem iepazīt citas kultūras, nostiprināt savas angļu valodas zināšanas, kā arī iegūt jaunas iemaņas pasākumu plānošanā un organizēšanā.

Ārzemju brīvprātīgie jaunieši kopīgi ar Ventspils Jauniešu mājas brīvprātīgajiem realizēs grandiozu ideju –Jauniešu festivālu “Random Republika”, kas būs pirmais pašu jauniešu veidotais festivāls Ventspilī. 
Jauniešu festivālā “Random Republika” tiks piedāvātas dažādas aktivitātes 3 dienu garumā. 

Festivālu ieskandināsim 3. augustā ar Eiropas brīvprātīgo darba veicēju kultūras expo – iespēja iepazīt 5 dažādas valstis, nogaršot ēdienus, uzzināt dažādus padomus ceļošanai, labāko vietu iepazīšana un vēl – sarunas ar brīvprātīgajiem – angļu valodā. Pēc tam 19:30 KIKIT improvizācijas teātra izrāde.

4. augustā no plkst. 12.00 – 16.00 Ventspils Jauniešu mājas pagalmā būs iespēja apmeklēt dažādas aktivitātes – sporta spēles ( mini futbols, petanka, slackline u.c.), lielformāta spēlē "Lāpsta vai karote – ka tik instruments un griba!" sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā, Eiropas Kustība Latvijā, pašaizsardzības apmācības, hennas zīmējumi, “Minute to win” spēles u.c. 

4. augustu 19:00- 22:00 noslēgsim ar grupu The Coconut’s un Blue Jeans Serenade koncertiem.

5. augustā no 12:00 līdz 18:00 garumā būs iespējams apmeklēt aktivitātes Ventspils Jauniešu mājas pagalmā – lielformāta Twister spēle, organizācija "Papardes zieds" aktivitātes, dārza spēles.

 


Vairāk informācijas un festivāla programmu skatīt: http://jauniesi.ventspils.lv