Itāļu valodas nodarbības atgriežas Ventspilī

Trešdien, 24. aprīlī, plkst. 18:00 visu vecumu interesenti ir laipni aicināti uz pirmo tikšanos itāļu valodas nodarbībām Ventspils Jauniešu mājā.

Pateicoties brīvprātīgajiem jauniešiem no citām Eiropas valstīm, ventspilniekiem ir iespēja bez maksas apgūt spāņu, franču un itāļu valodu zināšanas. Līdz maija beigām Jauniešu mājā norisinās spāņu un franču valodu nodarbības. Bet itāļu valodas nodarbības notikušas jau iepriekš Ventspils bibliotēkā, kur tās vadīja brīvprātīgā jauniete Roberta no Itālijas. 

Tā kā savu brīvprātīgā darba projektu Ventspilī ir uzsācis vadīs brīvprātīgais jaunietis Thomas Biem no Itālijas, tad vēlamies turpināt Robertas iesākto un piedāvāsim itāļu valodas nodarbības Ventspils Jauniešu mājā. Valodas nodarbības noritēs divos mācību cēlienos. Ievada cēliens noritēs no 24.aprīļa līdz 21.jūnijam, bet otrais cēliens sāksies septembrī un turpināsies līdz pat Ziemassvētkiem. 

Visas nodarbības noritēs ar angļu valodas starpniecību un tās tiks veidotas ar neformālas izglītības metodēm, praktiski apgūstot alfabētu, rakstību un izrunu.

Nodarbības būs domātas visu vecumu interesentiem bez priekšzināšanām un notiks bez maksas. 

Projekts "Jaunatne iesaistās" tika finansēts ar Eiropas Komisijas “Erasmus+: Jaunatne darbībā”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu.

Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.