Vācu valodas nodarbības Ventspilī

Visu vecumu interesenti ir laipni aicināti uz pirmo tikšanos trešdien, 9.septembrī, plkst. 18:00 Ventspils Jauniešu mājā. Vācu valodas nodarbības vadīs Eiropas brīvprātīgais jaunietis Benedikts Brauns no Vācijas.


Vācu valodas nodarbībās varēs apgūt valodas pamatus, tajā skaitā alfabētu, rakstību un izrunu. Nodarbības tiks organizētas divās grupās – gan interesentiem bez iepriekšējām zināšanām, gan interesentiem ar jau esošām vācu valodas zināšanām.

Nodarbības ir bez maksas un noritēs ar angļu valodas starpniecību.

Pirmajā tikšanās reizē interesenti varēs vienoties par ērtākajiem nodarbību norises laikiem. Jau iepriekš Ventspils Jauniešu mājā tikušas organizētas nodarbības arī franču un spāņu valodas apguvei.

Valodu nodarbības notiek neformālā stilā un mērķētas, lai apgūtu sarunvalodai un sadzīves situācijām nepieciešamās zināšanas.

Projekts "Jaunatne iesaistās" tika finansēts ar Eiropas Komisijas “Erasmus+: Jaunatne darbībā”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.