Notika apmācības projektā “Kick Off jauniešu attīstībai”

Jaunieši vecumā no 13 līdz 19 gadiem, kuri mācās, kādā no Ventspils pilsētas skolām, piedalījās četru dienu apmācībās.

Apmācībās ar neformālās izglītības metodēm jaunieši mācījās un mēģināja izprast komandas darbu, organizāciju, kā arī neorganizētas un organizētas līdzdalības mehānismus un jēgu, mācījās pieņemt dažādus lēmumus, iepazinās ar pasākumu plānošanu, projektu rakstīšanu, domāja dažādas idejas pasākumiem, kurus īstenot pēc apmācībām.

Jaunieši lietderīgi un jautri pavadīja laiku kopā ar citiem jauniešiem domājot vakara aktivitātes – notika galda spēļu, “just dance”, kino vakari.

Amanda: “Apmācības bija lieliska iespēja sadraudzēties ar citiem jauniešiem un interesanti pavadīt brīvlaika pēdējās dienas. Ļoti patika viesu nams, kurā apmetāmies, kā arī aktivitātes, kas notika svaigā gaisā, piemēram, komandas “Quest”, kur bija jāizpilda dažādi izaicinājumi un vakarā tie jāprezentē.”

Niks: “Vienkārši super! Man ļoti patīk šāda veida apmācības jeb pasākumi, kas ir gan lietderīgi, gan aktīvi, gan izaicinoši. Visvairāk patika tas, ka varēju būt gan kā daļa no organizatoru komandas, gan kā dalībnieks, kas sniedz atbalstu un zināšanas citiem. Ieteiktu ikvienam izmantot iespēju un piedalīties projektos, kur kāds aicina!”

Šo jaunatnes iniciatīvas projektu pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekts.